Naujienos

Ekstremaliame „Bebro kelias“ bėgime ir mes - PROGEAR!

Ekstremaliame „Bebro kelias“ bėgime ir mes - PROGEAR!

Tradiciniu tapęs ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ šiemet vėl pasitinka nekantraujančius dalyvius. Jau ateinantį šeštadienį, 2017-08-05 gamtoje vyks aktyvaus laisvalaikio renginys, tampantis vis įdomesniu. Kasmet čia renginį suvažiuoja vis daugiau dalyvių, o šią vasarą bilietai buvo išpirkti labai anksti ir labai greitai.

Trasos

Šiemet dalyviai galės pasirinkti trasos ilgį – 5 arba 10 km. Tiesa, trasa čia bus ta pati, tik norintieji išbandyti savo jėgas 10 km ruože turės įveikti 2 ratus. Pasiryžusieji dalyvauti turės įveikti savo varžovus bei susidoroti su gamtos kliūtimis. „Bebro kelias“ nėra lengvas, čia entuziastai turės bėgti, plaukti, šliaužti, kopti ir kitaip įveikti kitus išbandymus. Taip pat bus specialiai įrengta atskira vaikams skirta bėgimo trasa, tad organizatoriai ragina dalyvius leisti laiką drauge su visa šeima.

PROGEAR kliūtis

Renginys vyks tikroje lietuviškoje pelkėje, kur bus daug purvo ir vandens – ta proga nusprendėme ir mes mesti dalyviams iššūkį. Trasoje bus įrengta speciali PROGEAR kliūtis. Tokią kliūtį pasirinkome neatsitiktinai, mat tie, kurie yra įsigiję mūsų LALO batus amfibijas turės puikią progą juos išbandyti šioje trasoje. LALO sukurti kartu su jūros pajėgomis, kad funkcionalumas išliktų ir vandenyje, sausumoje ir ore. Jie nėra atsparūs vandeniui – jie leidžia vandeniui lengvai įbėgti ir dar lengviau išbėgti dėl dvipusės pasyvios nubėgimo sistemos.

Prizai

Šiemet atkakliausių dalyvių laukia puikūs ir įvairūs prizai. Mūsų komanda taip pat įsteigė specialius PROGEAR prizus nugalėtojams. Pirmos vietos laimėtojų laukia 50 € vertės kuponai apsipirkti mūsų elektroninėje (www.progear.lt) arba fizinėje parduotuvėje (Vilkpėdės g. 22, Vilnius). Taip pat visiems besiruošiantiems „Bebro kelio“ dalyviams suteikiame -15 % nuolaidą prekėms PROGEAR parduotuvėje. Užsukę pas mus į PROGEAR bebro keliauninkai galės tinkamai pasirengti bebro kelionei.

 

Pasiruošimas bėgimui

Tokiam, ekstremaliam bėgimui rekomenduojama ruoštis iš anksto. Norint nepatirti traumų ir fiziškai neišsekti medikai pataria nuolat pratinti savo kūną prie kasdienio fizinio krūvio, skiriant treniruotėms bent 30 minučių per dieną. Taip pat 2-3 valandos iki bėgimo rekomenduojama sočiai pavalgyti, o likus pusvalandžiui suvalgyti vieną vaisių (bananas, obuolys, persikas, kekė vynuogių), kuris užtikrins energiją bėgimo metu. Po bėgimo būtinai suvalgykite vaisių arba šokoladuką ir atstatykite prarastus skysčius. Gerkite daug skysčių, iki starto geriausia išgerti apie 1,5-2 l vandens. Bėgimo metu taip pat patartina su savimi turėti vandens. Norintieji judėti kuo patogiau ir neteršti gamtos tuščiais buteliukais gali pasirūpinti naujoviškomis silikoninėmis „bübi“ gertuvėmis, kurios susilanksto ir galite dėti tiesiai į kišenę! Tokias gertuves netrukus galėsite įsigyti ir mūsų parduotuvėje. Pakankamas kiekis vandens raumenyse užtikrins didesnį raumenų darbingumą, ištvermę ir lengviau pernešite didelį karštį. Nusiteikite, jog sutiksite ir nemalonių kliūčių ruožų, kuriuose labiausiai pravers stipri valia ir ryžtas.  

SUSUKTAS.LT VIDEO