Naujienos

True Utility daugiafunkciniai įrankiai ir aksesuarai

True Utility daugiafunkciniai įrankiai ir aksesuarai
Ar įsivaizduojate, kaip būtų patogu turėti vieną patikimą prietaisą, kuris atliktų visas, įvairiose situacijose reikalingas funkcijas? Tai įmanoma.

 „True Utility“ tai britų kompanija, kurianti nerūdijančios plieno įrankius, prietaisus, raktų pakabukus ir panašius praktiškus aksesuarus. Šios kompanijos produktai – minimalistiniai ir praktiniai sprendimai kasdienėms problemoms. 

Prireikė kažką nupjauti, atsukti, perkirpti, pamatuoti, suspausti, ištraukti, atidaryti, suveržti – tereikia iš kišenės išsitraukti daugiafunkcinį „True Utility“ įrankį. Peilis, replės, atsuktuvas, raktų pakabukas, liniuotė, atsuktuvas, atidarytuvas, žirklės ir kiti prietaisai – viskas viename. 

Ne gana to – didelio pripažinimo bei dėmesio Lietuvoje sulaukę  daugiafunkciniai įrankiai, telpa kiekvieno kišenėje. Gamintojo tikslas buvo sukurti įrankius, galinčius atlikti kiek įmanoma daugiau veiksmų ir tuo pačiu neužimtų daug vietos, turėtų viską viename, būtų patogus naudoti ir net moderniai atrodyti. 

Be daugiafunkcinių įrankių savo elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje turime „True Utility“ žibintuvėlius, žiebtuvėlius, kišeninius peilius, karabinus bei kitus aksesuarus. Iškyla, žygis, kelionė ar kasdienė veikla, šie įrankiai – pagalbininkai visose gyvenimo situacijose, su kuriais gali būti pasiruošęs viskam.  Taip pat, šie įrankiai ar aksesuarai gali būti puiki dovana vyrui draugui, broliui, dėdei ar tėčiui.

Turimus „True Utility“ produktus galite peržiūrėti ir išsirinkti čia: https://www.progear.lt/eshop/true-utility
Susijusios naujienos
BodyDry buvo sukurtas Lenkijos įmonės, kuri jau 16 metų rengia sportininkus, ekstremalus bei aktyvaus laisvalaikio entuziastus termo apatiniais drabužiais. Termo drabužių gam...
Labai atsakingai ruošėmės susitikimui su jumis kovo mėn. LITEXPO vykusioje parodoje „Aktyvus laisvalaikis, medžioklė, žūklė bei savigyna HHS2017“. Norėjome daug ką parodyti, tačiau...